...být ženou! ŽENOU!!

Roční cyklus seminářů pro ženy

každého věku, které chtějí objevovat

a žít potenciál svého ženství

Učila ses ve škole sebelásce? Jak být sebevědomá? Jak pracovat se svým strachem a emoci? Jak mít spokojený vztah? Být úspěšná v práci a podnikání? Jak vést sama sebe i druhé za sny a cíli? Jak být dobrou matkou a dobře vychovat své děti? Jak rozumět svému ženskému tělu?

Učil tě někdo potěšení a slasti z milování? A co třeba, jak se připravit a procházet důležitými změnami v životě, jako je například 1. menstruace či svatba? Řekli ti ve škole, že se jako žena neustále měníme v rámci menstruačního cyklu a jak s tím pracovat?

Mě osobně ne! Na žádnou z těchto otázek jsem na základní, ani střední škole nedostala odpověď. Dokonce ani na univerzitě!  

Ale ve svých 31 letech jsem naprosto přesvědčená o tom, že tohle jsou OPRAVDU ZÁSADNÍ TÉMATA v životě každé ženy, která si přeje být spokojená a naplněná :).  

Troufám si říct, že kdyby mě odmalička v těchto tématech někdo vědomě vzdělával, ušetřil by mi spoustu trápení, bolestí a nedorozumění.

Nestalo se, nevadí! Co jsem se nenaučila v mládí, naučila jsem se během posledních několika let a učím se dál! To, co je skutečně pro život důležité!

"Mojí současnou vizí je: motivovat a inspirovat lidi k tomu, aby objevovali to, co jim v životě funguje, a podporovat je k tomu, aby to dělali :)"

- Alice Kirš

A protože jsem za posledních několik let objevila tolik informací a kvalitní ženské moudrosti, kterou jsem na sobě sama vyzkoušela, která ve školách není a o které jsem já 100% přesvědčená, že funguje - VYTVOŘILA JSEM:

 ŠKOLU ŽENY 2016

Svolala jsem kvalitní učitelky a naplánovala školní rok!

10 měsíců. 10 jednodenních seminářů.

O prázdninách volno 🙂

Odstartovali jsme 16. ledna 2016

NENÍ TO LEDAJAKÁ ŠKOLA, JE TO ŠKOLA,  

KDE SE NAUČÍŠ BÝT ŽENOU S VELKÝM Ž!

 Kdo je žena s velkým Ž? Je to žena spokojená, naplněná, sebevědomá, zářivá a bohatá, která žije v harmonických a láskyplných vztazích a naplňuje své poslání tím, co miluje.

Kdo Tě bude po celý rok provázet?

Síla ženské skupiny je silně léčivá a magická...

Jsem velmi vděčná, že nás celým rokem budou provázet tyto moudré a zkušené ženy!

Každá přidá svůj díl do mozaiky s názvem celistvá žena 🙂


LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

Psycholožka a absolventka výcviků v Transakční analýze a v koučinku. "Svádí" lidi na cestu osobního rozvoje a přeje si, aby nad sebou jednoduše přemýšleli.
Sama prochází osobním rozvojem již 15 let a ten velmi pozitivně ovlivňuje její život. Své semináře pořádá na nejrůznějších místech Čech, Slovenska, a také na Hawaii.


BOHDANA KABÁTOVÁ

BOHDANA KABÁTOVÁ

Ředitelka společnosti Firma 2.0 s.r.o., konzultantka a koučka, jedna z prvních 150 koučů na světě, kteří v Kalifornii získali certifikaci pro ojedinělý systém High Performance Coaching. A také spokojená žena provdaná za úžasného muže a máma dvou báječných dětí.


DANA-SOFIE ŠLANCAROVÁ

DANA-SOFIE ŠLANCAROVÁ

Zakladatelka projektu Cyklická žena®, překladatelka (například knihy Cyklická žena), podnikatelka, lektorka. Autorka tří knih o ženské cykličnosti: Balijského deníku Cyklické ženy, 7 návyků efektivní Cyklické ženy a Návodu na ženy (ten napsala spolu se svým mužem Erikem). Máma úžasného syna Tobiáše, kterého vzdělává doma.


DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ

DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ

Mezinárodně uznávaná lektorka pracující v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a osobního rozvoje. Od roku 2002 vede semináře a profesionální výcviky, přednáší, publikuje a vystupuje v médiích. Spolu s Richardem Vojíkem založili Školu celostní smyslné (tantrické) masáže, Školu šťastného partnerství, masážní studio Tantra Spa a do Čech zavedli také výcviky profese Sexological Bodywork a tzv. vaginální mapování. Šťastná manželka a maminka malého Pedra.


LILIA KHOUSNOUTDINOVA

LILIA KHOUSNOUTDINOVA

Vystudovala politologii a historii na univerzitě v Oxfordu. Dnes vede projekt Ženské příběhy a provází ženy na cestě k pochopení a uctění svého těla a jeho cyklů ve všech fázích reprodukčního života pomocí přednášek, prožitkových seminářů a poznávacích zájezdů. Jako dula a akreditovaná učitelka Active Birth vede kurzy předporodní přípravy a doprovází ženy u porodu. Je autorkou několika knih a provokativní kolekce šperků. Spoluzakladatelka prvního výcviku kněžek / ceremonialistek v ČR, kde se zaměřuje na rozvíjení ženského potenciálu a návrat přechodových rituálů.


LUCIE HARNOŠOVÁ

LUCIE HARNOŠOVÁ

Aktivní propagátorka intuitivního rodičovství a vědomého mateřství. Maminka dvou dcer, která před osmi lety založila první české prodejny s šetrným a přírodním sortimentem pro děti i celou domácnost - Bránu k dětem. Věří v malé každodenní zázraky, v harmonii a životní balanc, na kterém je ale potřeba neustále pracovat. Miluje přírodu, masáže, vodu a cestování. Ze svých cest si vozí inspiraci pro práci i respekt k jiným kulturám, tradicím a jedinečnosti všech lidí. Nebojí se jít nevyšlapanou cestou a inspiruje k tomu i ostatní.


JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného života. Nabízí poradenství v oblasti sexuality, sezení sexuologické práce s tělem nebo on-line konzultace. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu, jak žít radostný sexuální život a jak naplnit svůj život vášní, potěšením a smyslností. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně.


BARBORA ZEMANOVÁ (NÁDVORNÍKOVÁ)

BARBORA ZEMANOVÁ (NÁDVORNÍKOVÁ)

Autorka výcviku v ženských rituálech Návrat Bohyně, zakladatelka projektu Měsíc v nás®, lektorka ženských seminářů a průvodkyně osobními rituály. Téměř 10 let se věnuje práci se ženami a podporuje je na cestě k vědomému prožívání ženství, vlastního těla a cykličnosti. Pracuje formou osobních konstelací a individuálních a na míru šitých rituálů. Ráda začleňuje ženské archetypy, smyslné vůně a využívá principy somatického prožívání a jemnou práci s tělem. V loňském roce spoluzaložila se svým mužem a kamarádkou projekt na výrobu raw bio tyčinek Vivo Bar. Provádí ženské poutě na Krétu. Napůl divoká manželka, cestovatelka, milovnice jógy, dobrého jídla a života v jednoduchosti.


STANISLAVA MRÁZKOVÁ

STANISLAVA MRÁZKOVÁ

Expertka na online marketing a úspěšná podnikatelka, která inspiruje lidi, jak žít svobodně, radostně a naplno a učí je, jak využívat potenciál internetu a online marketingu k tomu, aby se mohli vydávat za svými sny a podnikat třeba z pláže. Je autorkou online bestselleru Jak napsat eBook za 14 dní, knihy Podnikání z pláže a stejnojmenného online kurzu.


Společně nás čeká 10 seminářů.

Jaké to budou a kdy se uskuteční?

 Všechny semináře jsou jednodenní. Uskuteční se vždy 1x za měsíc v sobotu v Brně. Lektorky povedou semináře výkladovou, ale i prožitkovou formou, tak aby sis z nich odnesla, co nejvíce. Semináře jsou plánované vždycky pro skupinu max. 100 žen - pokud Tě to vylekalo, neboj se nic 🙂 Máme s velkými skupinami úžasné zkušenosti, velká skupina dokáže vybudovat mnohem více inspirující energie a oživení.

Semináře jsou určené i pro ženy bez předchozích zkušeností ve věku od 18 do 99 let.

1. SEBELÁSKA A SEBEVĚDOMÍ

Lektorka:

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

Termín:

16. LEDEN 2016

"Sebevědomí znamená uvědomování si sebe sama. Sebevědomí je stavem tichého pozorování toho, co v sobě nacházím, namísto zkresleného souzení sebe sama. Je to stav otevřené a vnímavé mysli, která vidí, co skutečně je.

Sebeláska je potom krok, kdy to "navnímané" na sobě bezvýhradně, kousek po kousku, přijímáme. Obojí je nutné, pokud chceme skutečně měnit svůj život. Tedy chceme-li rozehrát koncert života, zručně žonglovat s možnostmi a bez ostychu nabízet své schopnosti, jsou toho sebevědomí a sebeláska nutnou předehrou, doprovodem i dohrou.

Nedá se nic dělat, naší povinností je být sebevědomí a mít se rádi, potom nás život skutečně odmění :)." 

<< CO O LUCČINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

2. UMĚNÍ ŽENSKÉHO LEADERSHIPU DOMA I V PRÁCI

Lektorka:

BOHDANA KABÁTOVÁ

Termín:

27. únor 2016

"Na semináři společně nahlédneme pod pokličku toho:

- jak se stát a být ženou, která je skrze svůj život, vyjadřování svých hodnot a projevování svých jedinečných kvalit vzorem a inspirací pro ostatní - své děti, rodinu, přátele, spolupracovníky.

- jak být ve své ženské síle a jak ji využívat ve prospěch sebe i druhých.

- jak naplnit svůj potenciál a jak na této cestě podporovat ostatní.

- jak lidi vést a ne řídit.

<< CO O BOHDANINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

3. ŽENA 21. STOLETÍ JE CYKLICKÁ

Lektorka:

DANA-SOFIE ŠLANCAROVÁ

Termín:

26. březen 2016

"Kde se skrývá pravá moudrost našeho ženství? Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: v nás a v našem ženském cyklu.

Žijeme však bohužel v maskulinní společnosti orientované na výsledky, neustálý růst a stabilní výkon, a tak po nějaké době začneme jako ženy cítit, že něco není v pořádku. A někdy nám to dává najevo i tělo – projevy PMS se zhoršují, jsme podrážděné na všechny kolem nás, bolí nás hlava...

Ale kdyby nám už v dětství řekli, že my ženy fungujeme cyklicky, a že máme 4 různé fáze, ve kterých jsme úplně jiné, i náš život by mohl být od samého začátku úplně jiný…

Hormonální proměny nás ženy ovlivňují 24 hodin denně 7 dní v týdnu, ať už chceme nebo ne. Takže když jim porozumíme a osedláme si je, čeká nás úžasná jízda na cyklické vlně, která nám přinese zvýšení sebevědomí, sebejistoty, kreativity, výkonnosti nebo intuice.

Budeme chápat a přijímat samy sebe – a zlepší se také vztahy s našimi partnery a s naším okolím. A to stojí za to, ne?

<< CO O DANINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

4. PŘÍBĚH ŽENSKÉHO TĚLA

Lektorka:

DENISA ŘÍHA PALEČKOVÁ

Termín:

23. duben 2016

"Přeješ si vstávat s radostí a těšit se na každý nový den?

Přeješ si mít přátelství a vztahy, které Tě podporují a naplňují?

Přeješ si mít partnera, se kterým jsi šťastná?

Přeješ si harmonickou rodinu a vychovat děti, pro které je domov inspirujícím a bezpečným přístavem?

Přeješ si věnovat většinu svého času (i pracovního) věcem, které Ti opravdu dávají smysl a baví Tě?

Přeješ si být plná radosti a energie a žít svůj život naplno?

Odpovědi na výše uvedené otázky mají jedno společné: Na každou z nich totiž dokáže odpovědět Tvoje tělo.

Povedu Tě k tomu, abys své tělo lépe vnímala, naslouchala mu, milovala ho.

A díky tomu prožívala víc radosti i ve všech svých aktivitách a vztazích."

5. MÝTY A MYSTÉRIA: CO VŠECHNO

JESTĚ NEVÍTE O SVÉM TĚLE

Lektorka:

LILIA KHOUSNOUTDINOVA

Termín:

21. květen 2016

"Kolem ženského těla, a obzvlášť jeho reprodukčního cyklu, koluje nespočet mýtů... od první menstruace, přes sexuální prožitky až po porod a mateřství jsme jako ženy neustále vystavované předsudkům, nerealistickým představám, nesplnitelným požadavkům a dezinformaci.

Přijďte se pravdivě podívat na příběh našeho ženského těla a vstoupit za hranice vlastních a společenských tabu, abychom mohly uctít vlastní tělo v jeho plné podstatě.

Naučíme se lépe porozumět vlastnímu tělu, přijmout ho, milovat ho, čerpat jeho moudrost a používat ho jako moudrého rádce, a v neposlední řadě – oslavovat ho pomocí jednoduchých novodobých ženských rituálů!"

 

<< CO O LILIINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

 6. PŘIJÍMÁM SVŮJ STRACH

Lektorka:

LUCIE KOLAŘÍKOVÁ

Termín:

11. červen 2016

"Strach patří k fenoménům, které se nezdravě šíří ve společnosti a v životech jednotlivých lidí. Jak je v dnešní době vnímán, prožíván, interpretován, mu jednoznačně kazí reputaci a znemožňuje, aby lidé využívali jeho služeb.

Strach je náš, patří k základnímu vybavení matkou přírodou, a má pro nás důležité funkce. Je třeba ho správně chápat, rozeznat jeho dary a začít ho využívat ke svým službám.

Strach je dobrý sluha, ale špatný pán. Pána z něj děláme, když podléháme iluzi o jeho velikosti a hrozivosti, sluhou se nám stane, když pochopíme, že je náš, a proto ho můžeme milovat i řídit."

<< CO O LUCČINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

7. RADOST S DĚTMI ANEB

PRAXE KONTAKTNÍHO RODIČOVSTVÍ

Lektorka:

LUCIE HARNOŠOVÁ

Termín:

17. září 2016

"Většina z nás má bohaté zkušenosti s autoritativní výchovou, která byla v minulých desetiletích považována za jedinou správnou cestu, jak dítě připravit na nástrahy života. Plno současných rodičů ale chce své potomky vychovávat jinak, více láskyplně a intuitivně.

Jednou z cest je i kontaktní rodičovství, kdy své dítě přijímáme takové, jaké je, a učíme se vnímat podněty, které nám dává. Rodiče pochopí, že děti jsou jejich zrcadla a že jsou příležitost k vlastnímu růstu. Přestanou hledat rady a odpovědi venku, ale zaměří se na odpovědi uvnitř sebe.

Ženám se zvýší mateřské sebevědomí a kompetence. Ženy objeví své vnitřní dítě a mohou si léčit stará zranění, aby je již nemusely přenášet na své děti. "

<< CO O LUCČINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

8. TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO KLÍNA

Lektorka:

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ

Termín:

22. říjen 2016

 "Váš postoj k sexualitě velmi silně ovlivňuje váš život, ať už si to uvědomujete, nebo ne. Ovlivňuje vaše vztahy, profesi, váš vnitřní pocit, vaše sebevědomí, vaši vnitřní rovnováhu. Změníte-li úhel pohledu a začnete vnímat sexualitu jiným způsobem, objevíte nekonečný zdroj radosti, vitality, štěstí a potěšení!

Můžete ji kultivovat a poznávat nové a nové věci o svém těle! Můžete ji léčit, rozvíjet a maximálně využívat pro svůj prospěch! Když uchopíte sexualitu jako způsob seberozvoje, zjistíte, že je to nejen zábavná a hravá forma vzdělávání, ale že vám dává sílu, náboj a nadhled, díky nimž se z vás stává velmi zajímavá a sebejistá žena s velkým Ž! "

<< CO O JANINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

 9. ŽENSKÉ RITUÁLY

Lektorka:

BARBORA ZEMANOVÁ NÁDVORNÍKOVÁ

Termín:

5. listopad 2016

"Ženské rituály jsou novodobými rituály sloužícími ke znovu-napojení na životodárnou ženskou energii a ženské životní cykly. Rituály nabízí podporu v nelehkých okamžicích našeho života a také možnost, jak do svého života pozvat to, co nás přesahuje. Rituál je silný způsob, jak můžeme vytvořit krásnou atmosféru pro posvátný okamžik.

Díky rituálu máme možnost se zastavit, spočinout, a na velmi hluboké úrovni si uvědomit, že jsme právě součástí změny. Změny rodinného statutu, změny životní fáze, ročního období či cyklu měsíce."

<< CO O BARBOŘINÝCH SEMINÁŘÍCH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

10. NEBOJÍM SE PODNIKÁNÍ

Lektorka:

STANISLAVA MRÁZKOVÁ

Termín:

10. prosinec 2016

“Podnikání jako cesta ke svobodě, seberealizaci a podpoření ženské tvůrčí energie a síly. Už vás párkrát napadlo, že byste se pustila do podnikání, ale brzdí vás strach, jak by to dopadlo? Začínáte podnikat, ale pořád to nějak není ono? Něco tomu chybí?

Na startu každé cesty je dobré mít kvalitní výbavu a zkušeného průvodce. Nechejte se mnou vést, objevte svůj potenciál a naučte se, co je do začátku podnikání opravdu podstatné pro to, abyste byla nejen úspěšná, ale také spokojená a naplněná žena.”

<< CO O STÁNINÝCH KURZECH ŘÍKAJÍ ŽENY? >>

Teď už víš,
co všechno ŠKOLA ŽENY nabízí.

Chceš se přidat?

Vyber si ze DVOU různých způsobů, 

jak si užít cyklus seminářů:

VYBÍRAVÁ STUDENTKA

1.890 Kč s DPH

* výběr živých seminářů
dle vlastních preferencí
* video-záznam semináře
* možnost hlídání dětí

DÁLKAŘKA

4.990 Kč s DPH

* 10 video-záznamů seminářů
* ideální pro všechny, kdo se nemohou účastnit osobně
* sledování z pohodlí domova

VYBÍRAVÁ STUDENTKA = CHCI SI SAMA VYBRAT

 • MOŽNOST VYBRAT SI JEN JEDNOTLIVÉ SEMINÁŘE

  Chápeme, že se z jakéhokoliv důvodu nechceš účastnit všech seminářů. Vyber si 1 nebo více podle své chuti a zájmu.
 • VIDEO-ZÁZNAM Z SEMINÁŘE

  Ke každému semináři, kterého se zúčastníš získáš také jeho video záznam. Záznamy budeme posílat cca do 14dnů od konání daného semináře.
 • MOŽNOST HLÍDÁNÍ DĚTÍ

  Kapacita možnosti hlídání dětí je omezená a přednost využít tuto možnost mají Vzorné studentky. Pokud však místečko bude, pak Ti pro Tvou drahou ratolest nabízíme hlídání na každém workshopu v mateřské školičce/jeslích Žirafka (cca 300 m od seminárního sálu), zkušený personál Žirafky pohlídá a zabaví dětičky už od 6měsíců. Cena hlídání je 50 Kč/hod/dítě. Více info na info@zenyzenam.cz

Cena 1.890 Kč s DPH za jeden seminář

DÁLKAŘKA - POHODLNÉ STUDIUM Z DOMOVA

 • VIDEO-ZÁZNAMY VŠECH SEMINÁŘŮ

  Náš zkušený kameraman natočí živý seminář. Záznamy budou obsahovat teoretické části seminářů a i některé praktické, které budou vhodné pro video-záznam a nebudou narušovat soukromí účastnic. Videa budeš mít doživotně k dispozici ve členské sekci. Zajímá tě, jak to v členské sekci vypadá? Podívej se o kousek níže.:)
 • STUDIUM Z POHODLÍ DOMOVA

  S tímto balíčkem nemusíš nikam cestovat a můžeš nasávat nové informace a inspiraci z pohodlí domova. Video záznamy budeme dávat do členské sekce na internetu, ke které dostaneš přístup po prvním semináři tedy cca kolem 25. ledna 2016.

Cena 4.990 Kč s DPH

POHLED POD POKLIČKU... ANEB
JAK VYPADÁ ČLENSKÁ SEKCE?

Po zaplacení objednávky Ti budou automaticky vygenerovány přihlašovací údaje do členské sekce Škola ženy online, kam se jednoduše dostaneš vyplněním formuláře na přihlašovací stránce.


Po přihlášení Tě uvítá stylová nástěnka, kde vidíš přehled všech svých zakoupených seminářů, resp. jejich video-záznamů.


Přejeme si, aby sis ze semináře a jeho záznamu odnesla maximum!
Proto v členské sekci najdeš nejen pečlivě upravené video-záznamy,
ale současně také audio nahrávky ve formátu mp3.


 Daruj ŠKOLU ŽENY - daruj seminář!

Pokud chceš darovat své blízké ženě ŠKOLU ŽENY, zašleme Ti vytištěný dárkový poukaz. Řiď se, prosím, pokyny, které se Ti zobrazí po odeslání objednávky.

KDE SE BUDOU SEMINÁŘE KONAT?

AS CLUB BRNO

Veslařská 67

Brno - Jundrov 63700

www.asclubbrno.cz

KLADEŠ SI NĚKTEROU Z TĚCHTO OTÁZEK?

 • Moc ráda bych se seminářů zúčastnila, ale mám obrovský strach. Co mám dělat?

  Víme, jak Ti teď je! Cítíš vzrušení z toho, jak by ses mohla rozvíjet, posouvat dál, ale vnitřní kritik k Tobě nesmlouvavě promlouvá a říká svými slovy: "Kdo si myslíš, že jsi?! Proč by ses měla do něčeho takového pouštět?!"
  Zastav se a zamysli se nad skutečnými důvody, proč o sobě takto uvažuješ. Objevil se Ti v hlavě ten výsměšný hlas, který říká, že si něco takového nezasloužíš? Že na to přece nejsi dost dobrá? Že na to teď nemáš čas? Že zrovna teď nejsou ideální podmínky, aby ses do něčeho takového pouštěla? Bojíš se svého růstu? Změny? Uvědom si své skutečné důvody a strachy. Napiš si je na papír, ať spatří světlo světa a zjisti, co se za nimi skutečně skrývá. Chceš-li, promluv si o nich s někým, kdo je Ti blízký a vědomě se rozhodni, jestli ony důvody jsou skutečně těmi relevantními, které Ti říkají, že nemá smysl se do čehokoli pouštět, nebo jestli je to jen přelud, který se snaží Tě zbytečně brzdit na Tvé cestě do svého nitra, podstaty a potenciálu.
 • Zní to lákavě a věřím, že by mi Škola ženy pomohla. Ale není příliš sobecké za sebe takto utratit peníze? Mám pocit, že bych byla neskromná a sobecká.

  Odpověď na tuto otázku máš jen a jen Ty sama v sobě. Poslouchej svou intuici.
  Zavři oči a představ si, jak jsi součástí Školy ženy. Co se Ti děje? Jak se cítíš? Máš příjemné pocity nadšení a vzrušení? Pokud ano, pak je odpověď jasná.
  Toto je investice do Tvého já. Ne vyhozené peníze za čokoládu, kus oblečení, nový mobil, nebo parfém. To, co prožiješ a kam se posuneš díky seminářům je něco, co nepomine. Něco, co Ti zůstane navždy a obohatí Tě. Dovol si být sama sobě blíž. Dopřej si poznat se a mít se lépe 🙂
 • Sleduji vaši činnost už delší dobu a dokonce jsem na některých akcích byla. Prošla jsem i několika vzdělávacími kurzy. Má pro mě Škola ženy smysl? Dozvím se něco nového?

  Výborně. Máme radost, že už jsi s námi ušla kus cesty, ať už byl jakýkoli. Osobní rozvoj, poznávání sebe sama a svého ženství je nikdy nekončící celoživotní proces, ve kterém je každá z nás v určitém bodě a vždy, opravdu vždy, se najde něco, co Tě obohatí a posune ještě minimálně o krok dál.
 • Mám malé děti a nemám hlídání?

  Děti jsou vítané. Sice ne přímo na seminářích, ale ve školičce/jeslích Žirafka (Brno-Jundrov), které se nacházejí asi 300 m od seminárního prostoru. Hlídání je zajištěno po celou dobu a je možné pro děti od 6měsíců do 6let. Hlídání zahrnuje připravený program pro děti, výtvarný materiál, k dispozici je plně vybavená herna, zahrada, pitný režim. S dětmi bude kvalifikovaný personál - tety, které pracují v Žirafce. Cena je 50 Kč/hod/dítě a nezahrnuje stravu, tu si maminky budou nosit, stejně jako pleny. Kapacita je však omezená max 15 dětí. Budou upřednostněné děti žen, které mají celý balíček seminářů Školy ženy - Vzorná studentka. Zájem o hlídání prosím hlaste na email: info@zenyzenam.cz
 • Pomůžou mi semináře v mých vztazích? Kariéře? Finanční situaci?

  Ano. Ano. Ano. Určitě. Rozhodně. Radikálně.
  Možná si to sama ještě nedokážeš představit, ale přesně pro to jsou semináře určené. Abychom vzkvétaly ve všech oblastech svého života a dařilo se nám lépe. Většina z nás dělá tu chybu, že se snaží měnit věci kolem sebe, aniž by změnila to nejdůležitější. Zdroj. Sebe sama. A touto "obrácenou" cestou od sebe zevnitř ven se právě společně vydáme, aby se věci kolem nás začaly dít.
 • Kolik žen se jednotlivých seminářů zúčastní?

  Kolik nás celkem na jednotlivých seminářích bude ještě přesně nevíme. Rozhodně to však nikdy nebude více než 100 žen. Možná se Ti to číslo zdá děsivé, avšak ze zkušenosti víme, že taková velikost skupiny nádherně přenáší a umocňuje energii, která se v průběhu akce vytváří a přetrvává ještě dlouho po jejím skončení 🙂
 • Teď jsem z programu nadšená a líbí se mi, ale bojím se, abych v průběhu roku nebyla přehlcená?

  Když se budete s ženami postupně poznávat a propojovat, myslíme si, že se na další budete spíš těšit. Navíc, když člověk potkává podobně naladěné lidi, brzy si zvykne na jejich společnost, baví ho to a tím pádem zahlcení necítí.
 • Nemám dobré zkušenosti s akcemi, na kterých byly pouze ženy. Jsem nervózní z toho, jak mě ostatní přijmou.

  Přesně víme, jak se cítíš. Ačkoli ženy jsou přirozeně družné a komunikativní, určitě každé z nás se už několikrát stalo, že jsme byly v situaci, kdy jsme měly pocit, že nejsme přijímány tak, jak bychom si přály a necítily jsme se proto dobře... Ohromnou výhodou těchto našich setkávání je to, že přicházíme s otevřenou náručí, myslí i srdcem, všechny se přeci chceme dál rozvíjet, pracovat na sobě a objevovat se. To nás spojuje, a proto jsme si jisté, že se za sebe nemusíš stydět, nemusíš být nesvá a nemusíš mít strach, jak se na Tebe někdo bude dívat a pochybovat o tom, že nejsi vítána. Jsi!
 • Jsem extrovert. Budu mít dostatek prostoru ke sdílení, seznámení se s ostatními ženami a dostane se mi pomoci a podpory?

  Ano! Nejen v průběhu jednotlivých seminářů se Ti dostane přesně tolik prostoru a podpory, kolik budeš potřebovat. I my potřebujeme Tebe, abys s námi mohla sdílet a pomoci tak i ostatním ženám. Největší energii prožiješ na seminářích živě, ale budeš mít prostor i v uzavřené Facebook skupině, která bude bezpečným prostorem pro Tvé vhledy.
 • Jsem introvert. Budu se muset účastnit nějakých společných aktivit, které už budou za hranicí toho, co je mi příjemné, nebo pro mě snesitelné?

  Ne! Víme, že pro introverty jsou některé aktivity obtížnější, ale nejsi v tom s námi sama. Nejen že rozhodně nebudeš jediným introvertem v našem ženském kruhu, ale povzbuzujeme Tě už teď k tomu, aby sis ze semináře odnesla to, co potřebuješ a prožila ho tak, aby Ti co nejvíce pomohl, ne ublížil. Proto se nemusíš bát, že by Tě kdokoli z nás nutil dělat něco, v čem se necítíš dobře a nerezonuje s Tebou.
 • Můžu se zúčastnit seminářů, i když nemám žádnou předchozí zkušenost s osobním rozvojem, ani vědomým poznáváním ženství?

  Ano! Díky těmto seminářům dostaneš pevné základy, kterých se Ti nikde jinde doposud nedostalo. Ty potom budou úžasným výchozím bodem pro další rozvoj v oblastech, ve kterých budeš cítit, že na nich potřebuješ a chceš dál pracovat. Bude nám ctí, že začneš právě s námi 🙂
 • Kolik stojí Škola ženy?

  Záleží na tom, jak často a jakou formou se s námi budeš potkávat. Jaké máš možnosti najdeš přehledně tady: přehled studijních plánů
 • Od kdy je možné začít si objednávat semináře?

  Všechny druhy registrace jsou již otevřené, takže se můžeš přihlásit už teď. Doporučujeme zarezervovat si své místo co nejdříve, aby na Tebe ještě zbylo 🙂
 • Kde se mám přihlásit?

  Jednoduše zde: vybíravá studentka - dálkařka
 • Nemůžu se přihlásit kvůli technickým problémům.

  Pokud máš jakýkoli technický problém, který Ti brání dokončit objednávku, napiš Verunce na info@zenyzenam.cz a ona Ti pomůže.

MOŽNÁ MÁŠ NĚJAKÉ DALŠÍ DOTAZY?

Péče a dostatek informací pro Tebe

EVA VÍCHOVÁ

Kontaktní email

info@zenyzenam.cz