ŠKOLA ŽENY 2016

ROČNÍ CYKLUS SEMINÁŘŮ DÍKY KTERÝM BUDEŠ (ZNOVU) ŽENOU S VELKÝM Ž!

Kdo je žena s velkým Ž? Je to žena spokojená, naplněná, sebevědomá, zářivá a bohatá, která žije v harmonických a láskyplných vztazích a naplňuje své poslání tím, co miluje.

ŠKOLA ŽENY je prostor pro ženy každého věku, kde si doplní vědění o opravdu ZÁSADNÍ TÉMATA života - zapomenutou ženskou moudrost, a tím si ušetří spoustu dalšího trápení, bolestí a nedorozumění...

3. seminář z cyklu 10 seminářů ŠKOLY ŽENY

ŽENA 21. STOLETÍ JE CYKLICKÁ

Lektorka:

DANA-SOFIE ŠLANCAROVÁ

Termín:

26. březen 2016

Kde se skrývá pravá moudrost tvého ženství?
Odpověď na tuto otázku je jednoduchá: V TOBĚ A ŽENSKÉM CYKLU!

O některých věcech se ve společnosti mlčí, protože jsou nepříjemné nebo příliš intimní. Co když ale tyto věci ovlivňují každičký den našeho života, ba dokonce každou hodinu a minutu – a ovlivňují nejen nás, ale i naše okolí?

Je třeba, aby ženský menstruační cyklus přestal být TABU.

Dokud o proměnách svých hormonů nemluvíme veřejně, nezbavíme se všeho negativního, co nám to do života přináší: bolesti spojené s menstruací, výkyvů nálad v premenstruační fázi nebo únavy v těchto fázích.

 

Přijetím vlastního cyklu zjistíš, že...

 • se můžeš celý měsíc cítit skvěle
 • v určitých fázích máš tajemné schopnosti a velkou vnitřní sílu
 • skutečná žena je prostě proměnlivá a je to super
 • s únavou se dá zatočit a s výkyvy nálad také
 • menstruace nemusí bolet a naopak může být časem oslavy tvého ženství
 • brát antikoncepci není zas taková výhra a dokonce ti to může velmi škodit
 • dokonce o tomhle všem můžeš mluvit se svým okolím a využívat to v zaměstnání

Hledáš i Ty odpověď na některou z těchto otázek?

 • Jak se zbavit negativních projevů své premenstruační a menstruační fáze?
 • Jak transformovat to, co považuješ za své temné stránky ve stránky světlé?
 • Chceš se dozvědět, proč se ti v životě opakují určité situace a jak se můžeš posouvat stále dál s pomocí svého měsíčního cyklu?
 • Jak vlastně funguješ v rámci své cykličnosti?
 • Jak fyzicky prožít - na svém těle - "dary" všech fází cyklu?
 • Chceš oslavovat své ženství a vědět jak o sebe cyklicky pečovat?
 • Nevíš a přemýšlíš, jak (a zda vůbec) o "svých fázích" komunikovat s lidmi kolem sebe?

Buď konečně sama sebou - BUĎ ŽENOU!

Objev své "optimální schopnosti a časy" a věci se začnou až magicky zjednodušovat!
Pak se můžeš cítit ve svém životě i těle konečně skvěle.

I TVŮJ ŽIVOT MOHL BÝT OD SAMÉHO ZAČÁTKU ÚPLNĚ JINÝ...

Kdyby ti už v dětství řekli, že my ženy fungujeme cyklicky
a že máme 4 různé fáze, ve kterých jsme úplně jiné...

Zvu tě, aby ses i ty stala jednou z žen, které si najednou odpustily, že nejsou pořád stejně výkonné, že mají chvíle, kdy křičí na děti a jsou protivné na svého muže. Začni se i TY přijímat taková, jaká doopravdy jsi. Objev nové zdroje své kreativity - svou proměnlivost. Začni si ji užívat a milovat ji. Změň vztah se sebou sama...

A jako bonus přijde zlepšení a změna také ve vztahu s tvým mužem a dětmi.
A to za to stojí, ne?

Pokud toužíš být ženou, která pracuje se svou ženskou sílou, která svůj ženský dar využívá ve svém profesním i rodinném životě k užitku svému i druhých, ale stále nevíš JAK, pak právě TEĎ je ta správná chvíle naučit se to a začít žít úžasný cyklický život.

Stačí když klikneš na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE NA SEMINÁŘ", na následující stránce vyplníš přihlášku, vybereš seminář Škola ženy 3 - Žena 21. století je cyklická a zapíšeš si do svého kalendáře termín 26. 3. 2016.

JAKÝ PŘÍNOS DO ŽIVOTA MŮŽEŠ OČEKÁVAT?

Hormonální proměny nás ovlivňují 24 hodin denně 7 dní v týdnu - ať už chceš nebo ne. Takže když jim porozumíš a osedláš si je, čeká tě úžasná jízda na cyklické vlně, která ti přinese zvýšení sebevědomí, sebejistoty, kreativity, výkonnosti nebo intuice.

Vysvětlím ti klady i zápory všech čtyř fází. Zjistíme, jak je nyní prožíváš a jak to může být jinak. Budeme si povídat, sdílet i tančit.

 • Pochopíš a přijmeš sama sebe

  Pochopením své cykličnosti lépe pochopíš i sama sebe a tím se ti v životě velmi uleví. Naučím tě milovat všechny tvé fáze a prakticky využívat jejich darů.
 • Zlepší se všechny tvé vztahy

  Naučíš se komunikovat o svých fázích a cyklických potřebách se svým partnerem, dětmi i dalšími lidmi okolo - třeba i v práci. Díky tomu se ti velmi zlepší všechny vztahy, a zejména ten partnerský.
 • Uvidíš nové možnosti ve svém životě

  Nastartuješ si zcela nové druhy kreativity. Objevíš nové možnosti plánování svého času a aktivit. Zjistíš, že můžeš být mnohem efektivnější a výkonnější než doposud, ale přitom pořád v pohodě!
 • Porozumíš souvislostem projevů těla během cyklu

  Budeš schopna porozumět tomu, proč jsi v premenstruační fázi protivná, kde se berou tyto tlaky a jak se s nimi konstruktivně vyrovnat. Zbavíš se řady negativních projevů svého menstruačního cyklu (například PMS).

KDO TĚ BUDE CELÝM DNEM PROVÁZET?

DANA-SOFIE ŠLANCAROVÁ

DANA-SOFIE ŠLANCAROVÁ

Zakladatelka projektu Cyklická žena®, překladatelka, podnikatelka a lektorka. Autorka tří knih o ženské cykličnosti: Balijského deníku Cyklické ženy, 7 návyků efektivní Cyklické ženy a Návodu na ženy (ten napsala spolu se svým mužem Erikem). Máma úžasného syna Tobiáše, kterého vzdělává doma.

"Tři roky od tvého kurzu – a kolik věcí se od té doby změnilo... Jak mi to přišlo všechno tehdy úplně absurdní a dneska tolik přirozené. Děkuju, že i ty jsi mi otevřela oči!"

Markétaúčastnice semináře

"Tak, jako dřív muži chodili na vojnu, aby našli cestu ke svému mužství, cyklické kurzy by měly být součástí povinného vzdělávání a zrání žen. Všem se nám uleví a budeme ve větší harmonii se svým tělem a svým okolím. A taková spokojená žena pak dokáže téměř vše, co si umane!"

Janaúčastnice semináře

Od 18 jsem brala antikoncepci, a vysadila ji asi v 35 proto, že jsem zrovna neměla partnera. A začaly se dít věci. Nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, co to pro mne znamená jako pro ženu. Teď, když se na ta léta dívám, byla jsem jako muž. Výkonná, bez výkyvů, racionální.
Chce se mi trochu lkát za tou ztracenou dobou, ovšem na druhé straně jsem vděčná, že objevuji to, co objevuji, právě teď. Mohlo to být ještě později nebo nikdy...
Děkuji za ty pootevřené dveře - proudí jimi jasné světlo, a já vstupuji.

Ivona účastnice semináře

KOLIK TO BUDE STÁT?

1.890,- Kč včetně DPH

 • JEDNODENNÍ SEMINÁŘ 26. BŘEZNA 2016

  Ve skupině stejně naladěných žen prožiješ celý den poznáváním své ženské cykličnosti a darů, které příroda nachystala jen a pouze nám - ženám...
 • VIDEO-ZÁZNAM ZE SEMINÁŘE

  Aby sis mohla kdykoliv připomenout to nejdůležitější a úžasnou atmosféru dne, který jsi věnovala sama sobě a svému cyklickému poznání. Možná po pár týdnech či měsících objevíš i nové myšlenky, které Ti napoprvé unikly.
  Video záznam Ti pošleme cca do 14 dnů od konání semináře.
 • MOŽNOST HLÍDÁNÍ DĚTÍ

  Kapacita je omezená a přednost mají ženy, které absolvují celou Školu ženy. Pokud však bude místečko, pak Ti pro Tvou drahou ratolest nabízíme hlídání v mateřské školičce/jeslích Žirafka (cca 300 m od seminárního sálu). Zkušený personál Žirafky pohlídá a zabaví dětičky už od 6měsíců. Cena hlídání je 50 Kč/hod/dítě. Více info na info@zenyzenam.cz

"Začalo to už Tvým kurzem, kde jsme si oba s Ondrou uvědomili, co všechny ty fáze obnášejí a dál to sledujeme a experimentujeme s nimi. Mně najednou odcházejí všechny ty bolestivé komplikace, úporné bolestivé průjmy v den jedna, co jsem měla někdy od puberty, bolesti hlavy i břicha, a jsem spíš jen unavená.
Dřív bych ležela v posteli, ale teď zjišťuju, i na základě znalostí principů, co učí Denisa s Richardem, že je to stagnace, co musím rozhýbat, a že potřebuju přírodu, tak jdu plít záhon a po 15 minutách je mi blaze. Nebo si jdu prostě jen tak lehnout do trávy.
Taky už vím, jak si ten odpočinek “ospravedlnit". Když prostě dneska nebo i zítra nebudu odpočívat, nebudu výkonná celý další měsíc. A to se vyplatí, ne? Takže díky za Tvé skvělé knihy i semináře!"

Kytí účastnice semináře

KDE SE SEMINÁŘ KONÁ?

AS CLUB BRNO, Veslařská 67, Brno
www.asclubbrno.cz

MÁŠ NĚJAKÉ OTÁZKY? POTŘEBUJEŠ POMOCI?

Péče a dostatek informací pro Tebe:

DAGMAR BÁRTOVÁ

Kontaktní email: