8. seminář z cyklu 10 seminářů ŠKOLY ŽENY

TAJEMSTVÍ ŽENSKÉHO KLÍNA

Lektorka

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ

Termín

22. října 2016

SLOVY AUTORKY

"Seminář věnovaný ženské sexualitě nabízí ženám úplně nový pohled na způsob prožívání potěšění, lásky, rozkoše a vášně.  Mění pohled na sexualitu, jak ji dosud známe a transformuje ženu v samotném základu.

Seminář odhaluje sexuální tajemství, která by měla každá žena znát.

Ne proto, aby byla kněžka. Ale proto, aby byla naplněná a spokojená sama se sebou každý den v jejím milostném životě. V dlouhodobém vztahu i singl."

Hledáš i Ty odpověď na některou z těchto otázek?

 • Co dělat, když nemám chuť na sex?
 • Jak prožívat nádherné milostné okamžiky?
 • Jak si milování dokonale užívat?
 • Co dělat, když neprožívám orgasmus?
 • Co dělat, když můj partner trpí předčasnou ejakulací?
 • Jak poznat, kde sídlí má touha a co v sexu potřebuji?
 • Jak o tom všem mluvit se svým mužem?
 • Jak v sobě probudit divošku?
 • Proč mám chuť na sex méně, než můj muž a co s tím dělat?
 • Jak přivábit do života toho pravého?
 • Orální sex, anální sex - co mi mohou přinést nového?
 • Můj muž po mně chce věci, které dělat nechci, co s tím?

Nikdy není dost informací o sexualitě. Milování může být pokaždé jiné, strhující, hluboké, extatické, spirituální.

PROČ JE TÉMA ŽENSKÉHO KLÍNA TAK DŮLEŽITÉ?

Potěšení zvyšuje hladinu oxytocinu, endorfinu a jiných příjemných „inů“ v těle. Máme jej všude s sebou, na každém kroku, kamkoli jdeme. Můžeme si kdykoli navodit skvělé pocity, zvýšit energii, zlepšit náladu. A co děláme místo toho my?

Sáhneme po čokoládě, kterou si později vyčítáme.

Proč??? Jak vyměnit čokoládu za větší a hlubší rozkoš, která je vždy a všude dostupná? To se dozvíte na semináři!

Partnerské vztahy krachují, lidé se rozcházejí, rozvádějí, jsou si nevěrní, kvůli nespokojenosti v milostném životě! Máme však ještě tisíc možností, jak to změnit! 

Ženy mají výkyvy nálad, jsou nespokojené, nenaplněné, pod tlakem, milování je nebaví, neláká, nemohou prožívat orgasmus, chtějí se projevit naplno, být otevřené, živé, zářící, ale neví jak na to?! 

Chceš Ty, krásko, vědět jak na to?

Stačí když klikneš na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE NA SEMINÁŘ", na následující stránce vyplníš přihlášku, vybereš seminář Škola ženy 8 - Tajemství ženského klína
a do kalendáře si zapíšeš termín 22. 10. 2016.

JAKÝ PŘÍNOS DO ŽIVOTA MŮŽEŠ OČEKÁVAT?

 • Nová dimenze potěšení

  Na semináři nahlédnete na další dimenzi prožívání potěšení, radosti a slasti. Můžete zcela změnit postoj k sobě, jako k sexuální bytosti, k mužům a k sexualitě vůbec.
 • Zvýšení sebevědomí

  Dozvíte se, že může prožívat nádherné pocity, které jste dosud nezažila. Skrze to se zvýší i vaše sebevědomí a pocit vlastní sebehodnoty, velmi se zlepší a obohatí partnerský život. Váš život bude ještě pestřejší ve všech oblastech.
 • Rozpoznání vlastní sexuality a touhy

  Den bude protkaný různými technikami, ve kterých budete moci lépe zmapovat, jak to vlastně máte se sexualitou, se studem, s touhou apod.

KDO TĚ BUDE CELÝM DNEM PROVÁZET?

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ

JANA MAŠKOVÁ ZIMOLOVÁ

Lektorka v oblasti sexuality a intimních vztahů. Pomáhá ženám i mužům zvýšit kvalitu jejich milostného života. Nabízí poradenství v oblasti sexuality, sezení sexuologické práce s tělem nebo on-line konzultace. Pořádá přednášky a také workshopy a semináře pro ženy, na kterých ženy hledají cestu, jak žít radostný sexuální život a jak naplnit svůj život vášní, potěšením a smyslností. Je známá svými články, ve kterých hovoří o sexualitě velmi otevřeně.

"…něčím důležitým jsem si prošla, dalším sebepřijetím a pochopením, že jsem silná a to mě uklidnilo, že můžu jít dál... Byla to pro mě velmi rychlá cesta ke mně samotné. Cesta dovnitř, skrze moje ženství. Odpovídám si díky tomu na spoustu otázek, které bych si dřív sama nepoložila. Odkrývám svá tabu, ač jsem si myslela, že se svou sexualitou jsem v kontaktu. Mám intenzivnější orgasmy a rozšířilo se mi vědomí o vagínu - vnímám její existenci. Dělám jiné věci, mám vnitřní orgasmy a chuť na sex přibývá. Jsem si jako žena jistější a už nevystupuji jako nejistá dívka… Vědomá žena se ve mně rodí. Vnímám se s větší úctou."

Adélatanečnice a herečka

"Jana je veliká profesionálka, cítíte se s ní naprosto bezpečně, je citlivá, s krásnou ženskou, možná až mateřskou energií. Dodá vám klid kde je třeba, a podporu a pošťouchnutí, kde to cítí. A cítí to velmi dobře! Nicméně, vše to jsou jen slova, a to hluboké propojení samotné se sebou musíte zažít skrze práci s tělem. A jsem vděčná především sobě za tu odvahu do těch věcí jít, a neodkládat je. Udělat je teď. I když je to někdy pekelně těžké. Držím všem ženám na cestě k sobě a do sebe palce:) Stojí to za to!"

Janakoučka

KOLIK TO BUDE STÁT?

1.890,- Kč včetně DPH

JEDNODENNÍ SEMINÁŘ 22. ŘÍJNA 2016

Ve skupině stejně naladěných žen prožiješ celý den poznáváním důležitosti kontaktního rodičovství a odejdeš vybavena praktickými návrhy na řešení každodenních situací s dětmi.

VIDEOZÁZNAM ZE SEMINÁŘE

Aby sis mohla kdykoliv připomenout to nejdůležitější a úžasnou atmosféru dne, který jsi věnovala sama sobě a svému růstu. Možná po pár týdnech či měsících objevíš i nové myšlenky, které Ti napoprvé unikly. Video záznam Ti pošleme cca do 14 dnů od konání semináře.

MOŽNOST HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Kapacita je omezená a přednost mají ženy, které absolvují celou Školu ženy. Pokud však bude místečko, pak Ti pro Tvou drahou ratolest nabízíme hlídání v mateřské školičce/jeslích Žirafka (cca 300 m od seminárního sálu). Zkušený personál Žirafky pohlídá a zabaví dětičky už od 6měsíců. Cena hlídání je 50 Kč/hod/dítě. Více info na info@zenyzenam.cz

CO NESMÍ CHYBĚT NA ZÁVĚR

KDE SE SEMINÁŘ KONÁ?

AS CLUB BRNO

Veslařšká 67, Brno

POTŘEBUJEŠ POMOCI?

info@zenyzenam.cz

EVA VÍCHOVÁ

Péče a dostatek informací pro Tebe